وبلاگ

معرفی انواع وان حمام

انواع وان حمام

یکی از دیگر فضاهایی که در منزل به دکوراسیون آن توجه می شود حمام است. یکی از راه های بهتر کردن فضای حمام خرید وان است. امروزه در بازار وان های مختلفی وجود دارد که نسبت به بودجه و میزان فضایی که دارید می توانید یک مورد را برای حمام منزل خود خریداری کنید. در ادامه بیشتر درباره نکات مهم و تاثیر گذار در خرید وان حمام صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نکات مهمی که قبل از خرید وان حمام باید بدانید

قبل از خرید وان برای حمام باید به نکات مهمی توجه کنید. یکی از این نکات در نظر گرفتن ابعاد حمام است. خرید وان با ابعاد مناسب با حمام جز مواردی است که باید حتما به آن توجه کنید در غیر اینصورت ممکن است وام مناسب حمام شما نباشد.

نکات مهم و تاثیر گذار در خرید وان حمام:

یکی از نکات مهم برای طراحی دکوراسیون زیبا در نظر گرفتن نظم و تطابق رنگ ها است. بنابراین اگر قصد دارید فضای حمام شما زیبا شود باید به مواردی مانند رنگ کاشی و سرامیک یا شیرآلات توجه کنید. در این صورت متوجه خواهید شد که چه رنگ و سبک وان حمام مناسب شما خواهد بود. برای درک بهتر این مطلب در ادامه به صورت دقیق تر درباره نکات مهم و تاثیر گذار در خرید وام حمام صحبت خواهیم کرد.

 

دقت به رنگ کاشی و سرامیک حمام

شاید برای شما سوال باشد که ارتباط رنگ کاشی ها با وان حمام در چه چیزی است؟ باید بدانید که اگر سرامیک حمام طرح دار باشد انتخاب وان حمام نیاز به دقت بیشتری دارد چرا که هر مدل وانی با آن هماهنگی پیدا نخواهد کرد. بنابراین برای بهتر شدن فضای حمام لازم است که حتما رنگ مناسب آن را انتخاب کنید.

توجه به رنگ شیرآلات

یکی از روش های تاثیر گذار در دکوراسیون حمام انتخاب درست رنگ شیرآلات است. امروزه شیرآلات حمام در رنگ های گلد، مسی و نقره ای در بازار وجود دارند. انتخاب شما هر یک از این رنگ ها باشد بهتر است که رنگ وان را نیز نزدیک به آن ها خریداری کنید.

سایز و ابعاد حمام

مهمترین مسئله در خرید وان توجه به ابعاد حمام است. چرا که خرید وان بزرگ برای حمام کوچک مشکلاتی را برای شما بوجود خواهد آورد. البته باید بدانید که اگر فضای حمام شما بزرگ است بهترین کار خرید وان در سایز بزرگ تر خواهد بود. چرا که در غیر اینصورت ظاهر حمام نامناسب خواهد شد.

انواع وان حمام

چگونه در حمام کوچک از وان استفاده کنیم؟

آیا قصد بهتر کردن محیط حمام را دارید اما فضای حمام شما کوچک است؟ ممکن است با مراجعه به بازار وان در ابعاد مناسب برای حمام منزل خود پیدا نکنید اما جای نگرانی وجود ندارد. چرا که امروزه طراحان به منزل شما آمده و نسبت به میزان فضایی که دارید برای شما وان حمام مناسبی را طراحی می کنند. برای آشنایی بیشتر با انواع مدل های وان در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

معرفی انواع وان حمام

متریال ساخت وان حمام بسیار متنوع و گسترده هستند به همین دلیل در بازار دست شما برای انتخاب وان نسبت به هزینه  و سلیقه کاملا باز خواهد بود. یکی از محبوب ترین متریال های مناسب وان حمام سنگ ها هستند. البته باید بدانید که تمامی وان ها از جنس سنگ هستند اما ممکن است از نظر ظاهری تفاوت هایی با یک دیگر داشته باشند.

انواع وان حمام

وان سنگی

وان سنگی یکی از محبوب ترین نمونه های این محصول نیز به حساب می آید. سنگی که برای ساخت وان از آن استفاده می شود معمولا مرمر است. اما در ساخت آن قابلیت تزئین سنگ دور وان نیز جود خواهد داشت.

انواع مدل های وان سنگی:

  • گرد
  • بیضی
  • مربعی
  • وان پایه دار

نکته: اگر فضای حمام شما کوچک است تا حدودی در انتخاب مدل وان محدودیت خواهید داشت. چرا که مدل وان نسبت به میزان فضای شما در نظر گفته خواهد شد.

انواع وان حمام

وان پر طرفدار پایه دار

وان پایه دار جز آن دسته از وان هایی است که مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. وان های پایه دار وان هایی هستند که با سطح زمین برخوردی ندارند و چهار پایه وان را نگهداشته است. وان پایه دار نسبت به طرح و مدلی که دارد قیمت آن متغیر خواهد بود.

خرید وان حمام و نحوه نصب و نگهداری از آن

بسیار مهم است که برای نصب وان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید. دراین صورت نه تنها نصب وان دشوار نخواهد بود بلکه زمان بسیار کمی می برد. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت نصب وان را دارید بهتر است به سایت کابینت روشویی کاسپین مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *