وبلاگ

روشویی مناسب سرویس بهداشتی

روشویی مناسب

انتخاب روشویی مناسب سرویس بهداشتی به بهتر کردن دکوراسیون محیط خانه شما کمک می کند. با توجه به متنوع بودن نیازهای مشتری و فضای سرویس بهداشتی مدل های مختلفی از روشویی تولید شده و در بازار وجود دارد. اگر به دنبال خرید روشویی مناسب سرویس بهداشتی هستید در ادامه با معرفی انواع مدل های آن همراه ما باشید.

روشویی چیست؟

روشویی از یک محفظه و شیرآب تشکیل شده تا مصرف کننده به راحتی بتواند دست و صورت خود را با استفاده از آن بشوید. همچنین از طریق لوله به فاضلاب وصل شده و جریان آب را بدون هیچ مشکلی انتقال خواهد داد. در بازار کاسه روشویی را با دو جنس سنگی و فلزی نیز می توان خریداری کرد. باید بدانید که جنس روشویی، ابعاد و مدل آن در قیمت نهایی خرید تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

 

چرا در خرید روشویی مناسب باید دقت کنیم؟

یکی از مهم ترین عناصر در سرویس بهداشتی روشویی به حساب می آید. اگر روشویی مناسب برای سرویس بهداشتی انتخاب نشود مشکلاتی مانند عدم راحتی مصرف کننده را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل دقت در خرید روشویی مناسب بسیار اهمیت دارد. از مواردی که باید در خرید روشویی به آن توجه کنید ابتدا در نظر گرفتن میزان فضای سرویس بهداشتی و بودجه است. اگر قصد زیباتر کردن محیط سرویس بهداشتی را دارید می توانید  طرح های زیبا را که هماهنگی بیشتری هم با فضای سرویس بهداشتی شما دارند را انتخاب کنید. امروزه بیشتر افراد مدل های ساده تر را بیشتر می پسندند اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید انتخاب روشویی طرح دار برای شما مناسب نخواهد بود. اما می توانید به جنس روشویی توجه کنید. برای مثال خرید روشویی با جنس سنگی بسیار می تواند برای شما مناسب باشد و فضای زیبایی را در سرویس بهداشتی شما ایجاد کند. در ادامه به سایر نکاتی که در خرید روشویی مناسب باید به ان توجه کنید اشاره خواهیم کرد.

سایر نکات مهم در خرید روشویی مناسب سرویس بهداشتی :

  • انتخاب ابعاد مناسب با سرویس بهداشتی
  • توجه به جنس روشویی و راحت تمیز شدن آن
  • در نظر گرفتن میزان فضای سرویس بهداشتی
  • انتخاب مدل مناسب که دوام بالایی هم داشته باشد.

 

معرفی انواع جنس های روشویی

اگر سرویس بهداشتی شما فضای ساده ای دارد و موزائیک کاری شده نمی توانید برای آن روشویی با جنس سنگ خریداری کنید. چرا که روشویی از جنس سنگ با فضای ساده سرویس بهداشتی شما همخوانی پیدا نخواهد کرد. اما اگر فضای سرویس بهداشتی شما مدرن است بهترین گزینه برای خرید روشویی از جنس سنگ است. برای درک بهتر این مطلب در ادامه به معرفی انواع مدل های روشویی خواهیم پرداخت.

روشویی سرامیکی: یکی از جدیدترین مدل های روشویی که طرفداران زیادی دارد روشویی سرامیکی است. روشویی سرامیکی مقاومت بالایی در برابر ضربه های احتمالی نیز دارد. بنابراین به راحتی دچار آسیب نخواهد شد و طول عمر بالایی دارد.

روشویی سنگی: این مدل روشویی را در رنگ سفید در بیشتر سرویس بهداشتی مشاهده کرده اید. اگر به دنبال خرید روشویی ساده و سفید هستید بهترین گزینه برای شما خرید روشویی سنگی نیز می باشد.

روشویی فلزی: این مدل روشویی را در آشپزخانه ها مشاهده کرده اید. روشویی فلزی در برابر آب نیز مقاوم است. چرا که روشویی فلزی از آلومینیم ساخته شده است. در سرویس بهداشتی روشویی های فلزی را به صورت توکار استفاده می کنند. یکی از مزایای خرید روشویی فلزی عدم زنگ زدگی و طول عمر بالای آن است.

روشویی شیشه ای: یکی از جدیدترین ایده ها برای ایجاد فضای مدرن  در سرویس بهداشتی است. اما باید بدانید که روشویی شیشه ای مقاومت کمتری نسبت به سایر مدل ها دارد.

 

روشویی مناسب از جنس شیشه

معرفی انواع مدل های روشویی

نه تنها جنس روشویی دارای تنوع بالایی است بلکه مدل های مختلفی برای نصب در سرویس بهداشتی دارد. در این بخش ما قصد داریم به معرفی انواع مدل های روشویی نیز بپردازیم.

 روشویی کابینتی : یکی از رایج ترین مدل های روشویی کابینتی است. با خرید روشویی کابینتی یک فضای ذخیره سازی مجزا خواهید داشت که می توانید وسایل ضروری و مورد نیاز خود را در این بخش قرار دهید. فضای بسته برای نگهداری وسایلی مانند مسواک، دستمال و .. در محیط سرویس بهداشتی بسیار بهتر خواهد بود.

روشویی توکار: این مدل روشویی در سطح کانتر تنظیم خواهد شد و ظاهری مدرن دارد. توکار بودن روشویی باعث می شود که از فضای سرویس بهداشتی خود نهایت استفاده را داشته باشید. بنابراین اگر سرویس بهداشتی شما فضای کوچکی دارد بهترین گزینه برای شما خرید روشویی توکار نیز می باشد.

روشویی روکار: نصب روشویی روکار بر روی دیوار به صورت مستقیم است. قیمت خرید روشویی روکار نسبت به مدل کابینتی بسیار پایین تر خواهد بود.

روشویی دیواری: نصب روشویی دیوار مستقیما بر روی دیوار است و کمترین فضا را از سرویس بهداشتی شما به خود اختصاص خواهد داد. اگر بودجه شما برای خرید روشویی مناسب سرویس بهداشتی محدود است بهترین گزینه برای شما خرید روشویی دیواری نیز می باشد.

 

روشویی مناسب سرویس بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *